Eggborough. Goole : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Andrew Short
Place Team Fastest Time
1 Mansfield Marnicks 16:25
2 Storm Chasers 16:67
3 Runcorn Raiders 16:98
4 Mansfield Mustangs 17:23
5 Live Wires 16:46
Division: 2
Judge: Leanne Hyde
Place Team Fastest Time
1 Trigger Happy 17:20
2 Greetland Grasshoppers 17:43
3 Paws 8 Pred8tors 17:80
4 Shawcross Racers 17:79
5 Hatfield Hit & Run 17:58
Division: 3
Judge: Sue North
Place Team Fastest Time
1 Brigg Muttley Missiles 17:66
2 Copper Wires 18:51
3 The Doghouse 18:34
4 Shawcross Fully Fledged 18:57
5 Mansfield Moonshines 18:60
6 Runcorn Run-A-Ways 18:61
Division: 4
Judge: Philip Dunford
Place Team Fastest Time
1 Barking 4 Balls 18:26
2 Grasshopper Express 18:43
3 Hatfield Hyperdogs 18:38
4 Karma Drama 18:28
5 Desert Storm 19:38
6 Mansfield Nicmarnays 19:01
Division: 5
Judge: Carolyn Evans
Place Team Fastest Time
1 Hatfield Hatters 19:28
2 Sheffield Sharks 18:90
3 Commandos on Manoeuvres 19:56
4 Reiver Reprobates 19:44
5 Mansfield Mini Marnicks 19:10
6 Mansfield Mutants 17:43
Division: 6
Judge: Kerry Sugden
Place Team Fastest Time
1 Running 4 Balls 19:51
2 DogStar 18:85
3 Furry Team Chaos! 19:48
4 Flying Dragons 18:82
5 Hatfield Hijakers 20:49
6 Runcorn Rebels 19:91
Division: 7
Judge: Amy Rutherford
Place Team Fastest Time
1 Karma Chameleons 19:00
2 Electric Wires 18:93
3 Storm Warriors 19:57
4 Linnotts Blue Jays 19:93
5 Commandos on Patrol 20:35
6 Furry Mayhem 20:36
Division: 8
Judge: Sally Warren
Place Team Fastest Time
1 Freewheelers Full Frottle 20:71
2 Grasshopper Gremlins 20:60
3 Runcorn Randoms 20:17
4 Yorkshire Rockets 20:28
5 Trigger Happy Pals 20:88
6 Mansfield Mavericks 21:04
7 Fenland Hellfire 18:87
Division: 9
Judge: David Warren
Place Team Fastest Time
1 Hatfield Hellraisers 19:92
2 Sheffield Scooters 19:57
3 Brid Bay Uniques 20:27
4 Karma Blue 20:57
5 The Mavericks 20:01
6 Commandos Black Ops 21:44
7 Bytes Bite Back 20:29
Division: 10
Judge: Adele Marshall
Place Team Fastest Time
1 Brigg Muttley Monsters 20:42
2 Wilmslow Jackals 20:81
3 Monster Mafia 20:50
4 Trigger Happy Troop 21:40
5 Paws 8 Go 4 it 20:97
6 Fun Fanatics 22:20
Division: 11
Judge: Karen Ballam
Place Team Fastest Time
1 Cheshire Set 20:58
2 Geordie Heroes 23:12
3 Mansfield Monsoons 20:93
4 Sheffield Striders 22:28
5 Crazy Catapults 24:32
6 Reiver Rascals 21:98
Division: 12
Judge: Cat Connor
Place Team Fastest Time
1 Shawcross Minors 21:28
2 Karmacell 21:80
3 Free Wheelers 23:10
4 Whiterose Bushytails 23:63
5 Linnotts Racers 23:66
6 Hucknall Torkards 23:75
Division: 13
Judge: Hazell Brown
Place Team Fastest Time
1 DogStar Diddy Dogs 21:69
2 Geordie Barkers 23:09
3 Byte Marks 24:18
4 Cookie Monsters 22:01
5 Wire Links 23:27
Division: 14
Judge: Howard Campbell
Place Team Fastest Time
1 Paws 8 Tumbling Monkeys 24:19
2 Doghouse Hit 'n' Run 24:24
3 Hucknall Lyrics 26:67
4 Scarborough Happy Paws 27:90
5 South Riding Vulcans 26:31
6 Whiterose Curlytails 31:16