Eggborough Sports & Social Club, Goole : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Caz Higginson
Place Team Fastest Time
1 Commandos 16:61
2 Rotherham Rockets 16:89
3 Junkyard Dogs 16:47
4 Live Wires 17:33
5 Commandos Toot 'n' Go 17:94
Division: 2
Judge: Michael Minich
Place Team Fastest Time
1 Hatfield Hijakers 18:15
2 Brigg Muttley Missiles 18:04
3 Runcorn Raiders 17:87
4 Brid Bay Uniques 18:59
5 Drax Power Sprinters 18:74
6 Junkyard Rebels 17:97
Division: 3
Judge: Keith Marshall
Place Team Fastest Time
1 Wire Flash 18:72
2 Re-energize 17:46
3 Shawcross Fully Fledged 18:64
4 Raging 4 Balls 18:87
5 Yorkshire Rockets 18:50
6 Copper Wires 19:07
Division: 4
Judge: Cheryl Quinn
Place Team Fastest Time
1 Trigger Happy Chums 18:10
2 Brigg Muttley Mayhem 18:49
3 Commandos Tootal Respect 18:79
4 Bytes Bite Back 19:10
5 Furry Tales 19:18
6 Drax Power Patrol 19:11
Division: 5
Judge: Cheryl Quinn
Place Team Fastest Time
2 Notts Supasonics 18:80
3 Thunder Struck 19:78
4 The Doghouse 19:61
Division: 6
Judge: Michael Minich
Place Team Fastest Time
1 Paws 8 19:24
2 Sheffield Swifts 18:98
3 Hatfield Chase 19:25
4 Running 4 Balls 19:97
5 Flying 4 Balls 19:92
6 Wharfedale Whizzards 20:81
Division: 7
Judge: Adele Marshall
Place Team Fastest Time
1 Brigg Muttley Magnets 19:73
2 Linnotts Blue Jays 20:40
3 Yorkshire Leapers 19:75
4 Northdene's Legend 20:04
5 Brid Bay Rizing 20:34
6 Karma Drama 20:49
Division: 8
Judge: Andrew Short
Place Team Fastest Time
1 DogStar WarpDrive 20:19
2 Coyote Misfits 20:94
3 Brid Bay 20:79
4 Junkyard Mechanix 20:54
5 Shawcross Minors 23:55
Division: 9
Judge: Rachel Short
Place Team Fastest Time
1 Trigger Happy Troop 21:25
2 Drax Power Lines 22:75
3 Yorkshire Springers 20:43
4 Furry Stories 24:49
5 Electric Wires 22:19
Division: 10
Judge: William Whiteley
Place Team Fastest Time
1 Reiver Rockets 23:00
2 Hatfield Hyperdogs 21:08
3 Doghouse Smash 'n' Grab 20:93
4 Sheffield Shooters 22:14
5 Brigg Muttley Madness 22:48
6 Reiver Rascals 23:65
7 Commandos Home Guard 20:92
Division: 11
Judge: David Warren
Place Team Fastest Time
1 Notts supanaturals 22:52
2 Doggylicious Delights 21:89
3 Yorkshire Bouncers 24:85
4 Reivers Roaming 23:10
5 Paws 8 Pred8tors 20:26
Division: 12
Judge: Andrew James
Place Team Fastest Time
1 Byte Marks 23:50
2 Freewheelers Touch & Go 24:51
4 Doghouse Hit 'n' Run 25:34
5 Paws 8 Tumbling Monkeys 23:35