Fairview Farm, Stockbridge : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Kim Sermon
Place Team Fastest Time
1 Jets 17:00
2 Shooting Star Comets 17:59
3 High Flyers 17:10
4 Aces 17:35
5 Shooting Stars 17:43
6 Tails We Win 18:05
Division: 2
Judge: Nicola McCoy
Place Team Fastest Time
1 Bassett Hotdogs 17:46
2 Bristol Ball-istics 17:54
3 Grease Lightning 17:60
4 Kennet Zingers 17:87
5 High Drive 17:77
6 FourPaws Racing 18:69
Division: 3
Judge: Darren Dent
Place Team Fastest Time
1 Shooting Star Moonies 18:38
2 Delta Destroyers 18:12
3 High Tempo 18:20
4 Jet Streams 18:58
5 Barkshire Bandits 18:59
Division: 4
Judge: Rob Tyler
Place Team Fastest Time
1 Tails You Lose 17:99
2 Hampshire Harriers 18:15
3 High Impact 18:33
4 Fantastic 4 18:41
5 Lightning Bolt 18:59
Division: 5
Judge: Andrew Worrall
Place Team Fastest Time
1 Hampshire Hurricanes 18:23
2 Kennet Hotwings 18:38
3 Flea Jumperz 18:43
4 Lightning Flash 19:00
5 Rooky Racers 18:96
6 Somerset Scrumpys 23:27
Division: 6
Judge: Kate Sermon
Place Team Fastest Time
1 Ball Buster Jumballs 18:92
2 Power Jets 19:11
3 Bristol Ball-istic Rockets 18:93
4 Essex Expectations 19:05
5 Bassett Dynamites 19:44
6 Shooting Star Rockets 20:13
Division: 7
Judge:
Place Team Fastest Time
1 Lightning Sprites 19:35
2 Essex Express 19:94
3 Shooting Star Jokers 20:87
4 Heads We Win 19:90
Division: 8
Judge: Joe Lamont
Place Team Fastest Time
1 Aces Hearts 19:65
2 Flea Hopperz 20:23
3 FourPaws Flying 19:11
4 Buccaneers 19:88
5 Barkshire Bullets 19:62
Division: 9
Judge: Bill Reast
Place Team Fastest Time
1 Lightning Shocks 20:46
2 Hampshire Hooligans 20:15
3 High Pressure 20:74
4 Aces Dominos 20:77
5 Bone Idol 20:46
Division: 10
Judge: Nicky James
Place Team Fastest Time
1 Phantom Jets 21:11
2 Essex Essentials 21:52
3 Hampshire Hounds 21:06
4 Lazy Bones 21:72
5 Heads You Lose 25:03
6 Delta Flyers 20:20
Division: 11
Judge: Terry Pocock
Place Team Fastest Time
1 Barkshire Bambinos 20:81
2 Bassett Variety Pack 21:74
3 Flea Powderz 21:10
4 Four In The Fast Lane 22:26
5 Rooky Rascals 22:67
Division: 12
Judge: Alicia Marsland
Place Team Fastest Time
1 Ball Buster Bouncers 22:00
2 Bassett Allsorts 22:93
3 Flea Bagz 22:57
4 Bassett Jelly Atrics 21:28
5 Kennet Specials 21:19
Division: 13
Judge: Sonya Taylor
Place Team Fastest Time
1 Fantastic 4 Flat-Out 21:34
2 Hampshire Hogs 22:80
3 Bassett Strollers 24:22
4 Aces Diamonds 22:60
5 Bristol Ball-istic Scuds 22:61
6 Ball Buster Babies 25:37
Division: 14
Judge: Vanessa York
Place Team Fastest Time
1 Just Jets 23:41
2 Buccaroos 23:66
3 Essex Extras 23:67
4 FourPaws On The Move 26:69
5 Scrumpy Dash 24:91
6 Delta Dreamers 23:87