Mapledurham House : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Trudy Boakes
Place Team Fastest Time
1 Kennet Zingers 16:57
2 Waggytails Flyball 16:70
3 Bristol Ball-istics 17:02
4 Wicked 16:56
5 FourPaws Racing 17:51
6 Bassett Hotdogs 17:77
Division: 2
Place Team Fastest Time
1 Recall 17:34
2 Wild West Specials 17:58
3 Ball Busters 17:81
4 Somerset Scrumpys 18:01
5 Solar Flare 17:48
6 Kennet Kites 18:75
Division: 3
Judge: Bill Reast
Place Team Fastest Time
1 Flea Collarz 18:22
2 Test Valley Rapids 17:67
3 Bassett Dynamites 18:09
4 Wicked Elite 18:16
5 Barkshire Bandits 17:92
6 Fawkes Rising 18:86
Division: 4
Judge: Garry Black
Place Team Fastest Time
1 Crossfire 17:96
2 4x4 Quattro 19:62
3 Sussex Meteors 18:07
4 Star Buccs 21:03
Division: 5
Judge: Penny Charlton
Place Team Fastest Time
1 Hampshire Hopefuls 18:92
2 Delta Demolition 19:63
3 Radical Rogues 18:65
4 Bristol Ball-istic Bombshells 19:38
5 Bassett Allsorts 19:01
6 Bassett Torpedoes 19:60
Division: 6
Place Team Fastest Time
1 Wild West Mustangs 19:12
2 4x4 Discovery 19:84
3 Flea Bytz 18:97
4 FourPaws Mixing 19:71
5 Test Valley Rogues 19:55
6 On the Wicked Side 19:43
Division: 7
Place Team Fastest Time
1 Wickford Waggin'tails 19:27
2 Two Bridge Turbo's 19:01
3 Sussex Furies 20:68
4 Bristol Ball-istic Bombers 20:47
5 Four In The Fast Lane 20:79
6 Flea Cyclez 20:73
Division: 8
Judge: Jane Baker
Place Team Fastest Time
1 Barkshire Bambinos 20:62
2 Hampshire Hurricanes 19:75
3 Womballs 20:76
4 Crossfire Nemisis 20:56
5 Radical 21:69
6 Ball Buster Bandits 21:36
Division: 9
Place Team Fastest Time
1 Box Clever 19:97
2 4x4 WRX 20:84
3 Ball Buster Jumballs 21:25
4 Recall Rebals 21:07
5 Bucc Fast 22:19
6 Wickford Whiz Kids 21:51
Division: 10
Place Team Fastest Time
1 Bassett Jelly Beans 20:82
2 Furbeez 21:57
3 WaggytailEnders 21:64
4 Underdogs Unleashed 22:03
5 Ball Buster Dreamers 22:06
6 Delta Delinquents 22:49
Division: 11
Judge: Tony James
Place Team Fastest Time
1 Scrumpy Gold 21:47
2 4x4 Defenders 21:03
3 Crossfire Crackers 24:29
4 BuccFizz 23:09
5 Wicked Anchors 21:89
Division: 12
Judge: Erica Steele
Place Team Fastest Time
1 Solar Activity 22:63
2 Bassett Variety Pack 23:06
3 Tafs Turbos 22:34
4 Test Valley Rejects 22:34
5 Scrumpy Jacks 25:99
6 Box Bounders 23:45
Division: 13
Judge: Sue Sharp
Place Team Fastest Time
1 Two Bridges Tearaways 23:68
2 Sussex Merlins 24:52
4 Sussex Hunters 25:21
5 Crossfire Chaos 25:23