Eggborough Sports & Social Club, Goole : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Nikki Manley
Place Team Fastest Time
1 Commandos 16:58
2 Barking 4 Balls 17:16
3 Brigg Muttley Missiles 18:45
4 Focus Hit Squad 16:57
5 Commandos Toot 'n' Go 17:59
6 Focus Nutters 17:11
Division: 2
Judge: Andrew Short
Place Team Fastest Time
1 Hatfield Hijakers 17:65
3 Sheffield Speeders 18:31
4 Runcorn Raiders 17:71
5 Furry Tales 18:69
6 Gofours Poachers 18:07
7 Raging 4 Balls 18:36
Division: 3
Judge: Craig Burrows
Place Team Fastest Time
1 Shawcross Fully Fledged 18:32
2 Monster Magic 18:37
3 Brid Bay Uniques 18:41
4 Northlincs 18:49
5 Infinity Rush 18:71
6 Commandos Tootal Respect 19:82
Division: 4
Judge: Jax Bradburn
Place Team Fastest Time
1 Muskerhound Marauders 18:74
2 Red Rose Rebels 19:21
3 Trigger Happy Chums 18:89
4 Phantom Fury 18:66
5 The Doghouse 19:41
6 Shawcross Sprinters 20:86
Division: 5
Judge: Michael Minich
Place Team Fastest Time
1 Focus Kimba 18:95
2 Notts Supasonics 19:06
3 Gofour Yellowbellies 19:85
5 Trigger Happy Crew 19:65
6 Northlincs Never Say Die 20:36
Division: 6
Judge: Craig Burrows
Place Team Fastest Time
1 Running 4 Balls 19:68
2 Paws 8 19:06
3 Thunder 19:63
4 Sheffield Striders 19:17
5 Linnotts Blue Jays 20:56
6 Hatfield Chase 19:76
Division: 7
Judge: Keith Marshall
Place Team Fastest Time
1 Brigg Muttley Mischief 19:82
2 Brid Bay 19:94
3 DogStar Juntos Podemos 20:43
4 Karma Drama 20:03
5 Hucknall Torkards 20:11
Division: 8
Judge: Dianne Halsted
Place Team Fastest Time
1 Peak Performers 20:45
2 Whitley Wonders 21:05
3 Furry Stories 22:82
4 Fun Fanatics 23:43
5 Infinity Surge 23:62
6 The Cofi Bytes 20:15
Division: 9
Judge: Kerry Sugden
Place Team Fastest Time
1 Trigger Happy Tribe 22:19
2 Muskerhound Myway 21:22
3 Hatfield Hyperdogs 21:35
4 Freewheelers Full Frottle 21:73
5 Sheffield Shooters 21:62
6 Blackpool Super Nova 22:28
Division: 10
Judge: Sue North
Place Team Fastest Time
1 Howling 4 Balls 21:61
2 Gofour Pixies 22:00
3 Yorkshire Bouncers 22:79
4 Red Rose Rascals 22:24
Division: 11
Judge: Richard James
Place Team Fastest Time
1 Notts supanaturals 22:44
2 Doggylicious 23:15
3 Peak Production 24:11
4 Muskerhound Mutinears 25:06
5 Linnotts Leapers 23:89
Division: 12
Judge: David Warren
Place Team Fastest Time
1 Doghouse Hit 'n' Run 24:17
2 Monster Mayhem 23:60
3 The Giga Bytes 24:51
4 DogStar Make It So 24:53
5 South Riding Vulcans 25:86
6 Free Wheelers 24:74