Eggborough, Goole : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Andrew Short
Place Team Fastest Time
1 Mansfield Marnicks 16:65
2 Runcorn Raiders 16:85
3 Watson's Express 17:71
4 Brigg Muttley Missiles 17:48
5 Wires A-Live 17:59
Division: 2
Judge: Caz Higginson
Place Team Fastest Time
1 Storm Force 17:80
2 Cleveland Comets 18:89
3 The Doghouse 18:29
4 Mansfield Muskateers 18:82
5 Fenland Inferno 18:86
Division: 3
Judge: Andrew James
Place Team Fastest Time
1 Shawcross Racers 18:07
2 Runcorn Run-A-Ways 18:29
3 Trigger Happy Gang 18:64
4 Antics 18:26
5 DogStar 19:63
6 Copper Wires 18:80
Division: 4
Judge: Keith Marshall
Place Team Fastest Time
1 Sheffield Speeders 19:20
2 Grasshopper Express 18:53
3 Electric Wires 19:37
4 Commandos on Manoeuvres 19:15
Division: 5
Judge: Darryl Ogden
Place Team Fastest Time
1 Brigg Muttley Mavericks 20:24
2 Commandos on Patrol 19:88
3 Freewheelers Full Frottle 20:34
4 Grasshopper Gremlins 20:24
5 Mansfield Moonshines 21:22
6 Fenland Wildfire 19:64
Division: 6
Judge: Shirley Jeffs
Place Team Fastest Time
1 DogStar Devils 20:01
2 Runcorn Rebels 19:90
3 Rotherham Runaways 20:83
4 Linnotts Leapers 21:35
5 Shawcross Sprinters 22:56
6 Cleveland Harriers 21:96
Division: 7
Judge: David Flood
Place Team Fastest Time
1 Antics in Action 21:86
2 Brid Bay 21:98
3 Sheffield Swifts 20:47
4 Yorkshire Springers 22:20
5 Trigger Happy Crew 24:49
Division: 8
Judge: Adele Marshall
Place Team Fastest Time
1 Paws 8 Cool Runnings 21:97
2 Brigg Muttley Mischief 21:41
3 Antics with Attitude 22:45
4 Monster Mania 22:66
5 Frost Bytes 22:71
6 Wire Springs 22:79
Division: 9
Judge: Sue North
Place Team Fastest Time
1 Trigger Happy Troop 23:12
2 Doncaster Eastern Stars 23:79
3 DogStar Diddy Dogs 24:58
4 Doghouse Fast 'n' Furious 25:49
5 Whiterose Bobtails 26:00
6 Byte Marks 22:63
Division: 10
Judge: Howard Campbell
Place Team Fastest Time
1 Free Wheelers 24:61
2 Able Antics 22:33
3 Scarborough Happy Paws 25:22
4 South Riding Vulcans 25:28
5 Brid Bay Rizing 24:15
6 Wire Links 24:77