Drax Sports & Social Club : Results

Back To Tournament
Division: 1
Judge: Rachel Short
Place Team Fastest Time
1 Mansfield Marnicks 16:36
2 Extreme Racers 16:11
3 Aces 16:63
4 Comhlan Canines 17:03
5 Mansfield Muskateers 16:79
6 Rotherham Rockets 17:98
Division: 2
Judge: Bob Haworth
Place Team Fastest Time
1 Wire Flash 17:71
2 Alpha Dogz 17:73
3 Shawcross Racers 17:76
4 Mansfield Mustangs 17:75
5 Hatfield Hit & Run 17:96
6 Whiterose Wagtails 18:04
Division: 3
Judge: Cat Connor
Place Team Fastest Time
1 Wicked 18:17
2 Aces Jokers 17:69
3 Mansfield Moonshines 17:60
4 Extreme Acceleration 18:01
5 Mansfield Ifit 18:61
Division: 4
Judge: Sally Warren
Place Team Fastest Time
1 Notts Supadogs 18:03
2 Comhlan Cougers 18:60
3 Crazy Comets 18:87
4 Furry Dust 19:45
5 Paws 8 18:56
6 Mansfield Mavericks 17:61
Division: 5
Judge: Adele Marshall
Place Team Fastest Time
1 Rotherham Runaways 19:26
2 Mansfield Collie Wobbles 19:48
3 DogStar Supercharged 19:01
4 Gofours Poachers 19:40
5 Mansfield Nicmarnays 20:25
6 Furry Tales 20:42
Division: 6
Judge: Sarah Wallace
Place Team Fastest Time
1 Rotherham Runners 19:34
2 Sheffield Springers 19:22
3 Hatfield Hatters 19:21
4 Alpha Bedlam 20:28
5 Crazy Chieftains 20:49
6 Wire Connexion 18:61
Division: 7
Judge: Gary Patterson
Place Team Fastest Time
1 Doghouse Smash 'n' Grab 19:32
2 Commandos Strike Force 19:88
3 Lomond Tartan Terrors 20:70
4 Notts Supasonics 20:50
5 Extreme Wipeout 19:60
6 Hucknall Torkards 24:49
Division: 8
Judge: Katie Day
Place Team Fastest Time
1 Geordie Legends 19:85
2 Shawcross Minors 20:27
3 Rotherham Riders 20:28
4 Blazing Aces 20:38
5 Covert Clangers 20:61
6 Alpha Anarchy 21:39
Division: 9
Judge: Rebecca Solomon
Place Team Fastest Time
1 Wilmslow Coyotes 20:56
2 Brigg Muttley Mischief 21:04
3 Rotherham Ricochets 20:19
4 Commandos Home Guard 20:05
Division: 10
Judge: Ryan Mills
Place Team Fastest Time
1 Alnwick Arrows 20:89
2 Fenland Inferno 20:83
3 Doncaster Eastern Stars 22:11
4 The Mavericks 21:19
5 Crazy Crusaders 23:68
6 Commandos Under Fire 19:51
Division: 11
Judge: Andrew Worrall
Place Team Fastest Time
1 Geordie Heroes 21:43
2 Gofour Yellowbellies 21:94
3 Sheffield Swifts 21:80
4 Fun E Babies 22:42
5 Lomond Bandits 22:23
6 Wicked Collective 22:09
7 Whiterose Bobtails 23:18
Division: 12
Judge: Jenni Wallace
Place Team Fastest Time
1 Nottingham Hoods 22:72
2 South Riding Vulcans 24:69
3 DogStar Diplomats 23:27
4 Paws 8 Tumbling Monkeys 25:88
5 Doghouse Zig 'n' Zag 23:10
6 Paws 8 F1 23:08
7 Whitley Wonders 25:00